Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

C-Vit Rozjaśniające płatki pod oczy

C-Vit Rozjaśniające płatki pod oczy

Zmęczenie i starzenie się skóry najbardziej widoczne jest w okolicach oczu. To tutaj dostrzec można pojawiające się kurze łapki, dolinę łez, czy też worki i cienie pod oczami. Powodem wymienionych objawów są geny, wiek, ale również niezdrowy styl życia, na który składają się niewystarczająca ilość snu, czy też zbyt wiele godzin spędzonych przed ekranem telewizora.

O serii C-Vit również w artykule: www.dobrwi.eu/sesderma-acglicolic-classic-moisturizing-gel-cream-c-vit-radiance-glowing-fluid

Pielęgnacja jako fundament

Przyczyn jest wiele, lecz jedno jest pewne. Jeżeli chcesz być zadowolona z wyglądu skóry wokół oczu, musisz zadbać o odpowiednią pielęgnację. Bez względu na wiek, należy robić to systematycznie i rzetelnie. Zanim jednak przejdę do kwestii kosmetyków, niezbędnym jest przypomnieć o wykonywaniu prawidłowego demakijażu. Należy pamiętać o jego dokładnym usuwaniu i wybić sobie z głowy pójście w nim spać. Jest to bardzo istotne, ponieważ zapominanie o starannym demakijażu, powodować może podrażnienie skóry. Ponadto, zmywając makijaż nie należy trzeć oka, lecz delikatnie przyłożyć do niego wacik.

Rozjaśniające płatki pod oczy

Idealnym sposobem na poprawę kondycji skóry, może okazać się zastosowanie rozjaśniających płatków pod oczy. Godne uwagi oferuje seria C-Vit. Cechują się one udoskonaloną formułą, która wykorzystuje nową, bardziej trwałą postać witaminy C. Witamina ta pełni ważną funkcję, jaką jest ochrona przed działaniem wolnych rodników, które wpływają na przyspieszony proces starzenia się skóry. Płatki te są idealne dla wszystkich, którzy pragną pozbyć się nieestetycznych cieni i obrzęków pod oczami.

Dlaczego warto wybrać właśnie je?

Poniżej znajdują się główne powody, dla których warto zdecydować się właśnie na ten kosmetyk. Płatki przede wszystkim:
•    Redukują objawy zmęczenia – sińce i worki pod oczami,
•    Odbudowują skórę, która miała styczność z zabiegami medycyny estetycznej,
•    Sprawiają, że skóra staje się pełna blasku i energii,
•    Spłycają zmarszczki

 

Sesderma - C-Vit Rozjaśniające płatki pod oczy

 

Kup kosmetyki Sesderma

Należy położyć je pod oczy i pozostawić tam na 15 min. Jest to idealny moment w ciągu zabieganego dnia, w którym można się zrelaksować i odprężyć. Po ich zdjęciu, pozostaje jedynie wmasować w skórę resztę emulsji. Należy dodać, że płatki powinny być stosowane dwa razy w tygodniu, a dla lepszego efektu – być schłodzone. Warto więc poświęcić te kilkanaście minut po to, aby dostarczyć skórze odpowiednią dawkę energii i witalności.