Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

FEG Eyebrow Enhancer – innowacyjna odżywka do brwi 42 zł

FEG Eyebrow Enhancer – innowacyjna odżywka do brwi

Marta
  • Cena
  • Skuteczność

Wypielęgnowane brwi o odpowiednio dobranym do twarzy kształcie są ozdobą urody. Za gęste w dzisiejszych czasach nie stanowią już problemu, natomiast gdy są zbyt cienkie wymagają sporo czasu i umiejętności przy ich „dorysowywaniu”. Wszystkim Paniom, które chciałyby pozbyć się tego problemu na zawsze proponujemy odżywkę FEG Eyebrow Enhancer. 

Feg Eyebrow Enhancer zwiększa grubość brwi, sprawia że stają się dłuższe ,a ich kolor bardziej intensywny. Efektywność preparatu opiera się na innowacyjnym składniku, enzymie biologicznym EPM, który składa się z aminokwasów. Stymuluje on mieszki włosowe, tym samym wzrost brwi, przedłuża fazę życia włosów, zagęszcza je i wzmacnia.

W formule odżywki znajdują się dodatkowo ekstrakt z ogórka, z zielonej herbaty i granatu, które pielęgnują i koją delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu.

Odżywka nie powoduje  alergii ani podrażnień, może być stosowana nawet przez osoby posiadające wyjątkowo wrażliwe oczy.

Odżywkę należy stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem na oczyszczone i suche brwi za pomocą wygodnego aplikatora. Zauważalne efekty przy regularnym stosowaniu widoczne są już po dwóch tygodniach, natomiast cała kuracja trwa od 1 do 2 miesięcy.