Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

FEG Eyebrow Enhancer – opinia o odżywce do brwi

FEG Eyebrow Enhancer – opinia o odżywce do brwi

Marta
  • cena
  • skuteczność

Ładnie wyregulowane i gęste brwi sprawiają, że twarz wygląda dużo młodziej i piękniej. Istnieje wiele metod uzupełniania ubytków w brwiach. Henna, kredki do włosków i cienie do brwi to dobre rozwiązanie, ale niestety tylko chwilowe. Dodatkowo trzeba martwić się tym, czy przypadkiem kredka się nie rozmazała i brew wygląda tak samo jak przed wyjściem z domu. Henna z kolei bardzo osłabia włoski i prowadzi do nadmiernego wypadania, a wręcz powstawania ubytków. Często również powoduje reakcje alergiczne. Najlepszym więc rozwiązaniem dla kobiet, które  pragną posiadać gęste, naturalne brwi 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu jest odżywka do brwi.

Marka FEG produkuje bardzo dobry stymulant Eyebrow Enhancer, który zwiększa grubość i długość brwi, a dodatkowo wzmacnia kolor, co jest dobrą wiadomością dla Pań mających jasne włoski. Odżywka działa tak dobrze ze względu na zawarty w niej enzym EPM, który stymuluje wzrost mieszków włosowych. Kuracja trwa od 1 do 2 miesięcy i jest to czas wystarczający na osiągnięcie odpowiedniego efektu. Ładnie wypełnione, naturalnie przyciemnione i niesklejone brwi to już nic trudnego. Z FEG Eyebrow Enhancer nie będziesz już musiała martwić się wyglądem swoich brwi.

FEG Eyebrow Enhancer do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/feg-eyebrow-enhancer-odzywka-do-brwi-3-ml.html

Oceń i skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena?

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>