Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

Jak dobrać kształt brwi do twarzy?

Jak dobrać kształt brwi do twarzy?

Brwi pełnią funkcję ochronną. Osłaniają oczy przed zanieczyszczeniami takimi jak kurz i pot. Jednak są istotne również ze względów estetycznych. Ich właściwy kształt uwydatnia rysy twarzy oraz nadaje charakteru. No właśnie, ale jak dobrać ten odpowiedni?

Kształt brwi a kształt twarzy

Brwi z ostrym łukiem – ich zadaniem jest zwężenie okolic oczu oraz kości policzkowych, a także optyczne wydłużenie zbyt okrągłej twarzy.
Płaskie brwi – za pomocą płaskich brwi można optycznie skrócić zbyt pociągłą twarz.
Zaokrąglone brwi – będą idealnym rozwiązaniem dla osób ze spiczastym podbródkiem.

Odżywiaj swoje brwi!

Jednak właściwy kształt to nie wszystko! Jeżeli chcesz, aby Twoje włoski były zadbane i estetyczne, musisz pamiętać również o ich pielęgnacji. W pogotowiu czekają odżywki do brwi, których regularne stosowanie pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty. Jedną z odżywek, na którą warto zwrócić uwagę jest  Xbrow od Xlash.

Kosmetyk sprosta problemom nawet najbardziej wymagających brwi. Wśród jego głównych składników wyróżnia się: wyciąg z koralowca czerwonego, z mandarynki oraz wiesiołka dwuletniego. Dzięki nim, odżywka skutecznie regeneruje i odżywia mieszki włosowe, a także stymuluje porost nowych włosów.

Podkreśl brwi makijażem
Jeżeli posiadasz już zdrowe i odżywione włoski o odpowiednim kształcie, czas na makijaż brwi, który podkreśli ich kolor. Pamiętaj, aby barwa wypełnienia była zbliżona do koloru Twoich naturalnych włosków lub delikatnie jaśniejsza. Dzięki temu unikniesz karykaturalnego wyglądu. Poza tym, do makijażu brwi używaj skośnego pędzelka o twardym włosiu, który zaakcentuje ich kontur.

Zadbaj o kondycję i wygląd swoich brwi. Zapomnij o cienkich, wyskubanych włoskach i postaw na naturalny, dopasowany do Ciebie kształt!