Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

Jane Iredale Liquid Minerals – recenzja produktu

Jane Iredale Liquid Minerals – recenzja produktu

W życiu kobiety zdarzają się dni kiedy skóra wygląda na tyle dobrze, że nie trzeba nakładać makijażu. Na rynku istnieje wiele kremów BB i lekkich podkładów, ale niestety i tak zatykają one pory, przez co tworzą zaskórniki. Co w takim razie stosować jeśli nie podkłady, i kremy BB? Marka Jane Iredale stworzyła kapsułki liposomowe, które nie tylko cudownie zmniejszają pory i nawilżają skórę, ale również odmładzają cerę i nadają jej zdrowy, świetlisty wygląd.

Jane Iredale Liquid Minerals w swoim składzie zawiera między innymi koenzym Q10, który dobroczynnie wpływa na stan skóry oraz kwas hialuronowy, którego działanie zostało udowodnione i potwierdzone przez laboratoria dermatologiczne. Produkt nakładam na zewnętrzną stronę dłoni i kolistymi ruchami rozprowadzam, żeby kapsułki ładnie połączyły się z płynem, następnie pędzelkiem, albo gąbeczką nakładam go na twarz. Efekt jest natychmiastowy, skóra staje się napięta i piękna. W zależności od potrzeb można nałożyć jedną lub więcej warstw produktu.

Jane Iredale Liquid Minerals według mnie świetnie zastępuje kremy BB, dodatkowo po użyciu produktu można użyć pudru i brązera przez co cera wygląda jak przy pełnym makijażu.