Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

Recenzja ReGenesis by Revitalash Fast Absorbing Foam

Recenzja ReGenesis by Revitalash Fast Absorbing Foam

Wiele produktów stylizacyjnych do włosów niszczy je. Ciągłe suszenie, prostowanie i kręcenie z pewnością nie przełoży się na zdrowe włosy. Pomimo, że obecnie modne jest doczepianie włosów na dopinki, warto postarać się zadbać o własne i nie martwić, że sztuczne pasmo spadnie na podłogę. Wiele kobiet rezygnuje z intensywnej pielęgnacji włosów, ponieważ w niektórych przypadkach może ona je nadmiernie przetłuszczać. Specjalnie dla takich Pań powstały pianki do włosów, które jednocześnie je regenerują.

ReGenesis by Revitalash Fast Absorbing Foam to pianka do włosów, która pomoże Ci stworzyć każdą fryzurę, a przy tym nie zniszczy włosów. Nie wysusza ich i nie posiada substancji, które mogłyby uszkodzić ich strukturę. Być może dla niektórych osób zaskoczeniem jest fakt, że pianka do włosów może wpływać dobroczynnie na ich kondycję. ReGenesis by Revitalash Fast Absorbing Foam swoje działanie zawdzięcza ekstraktowi z miłorzęby japońskiego, który skutecznie wzmacnia nawet najbardziej zniszczone i osłabione włosy. Aby każda aplikacja ReGenesis by Revitalash Fast Absorbing Foam przynosiła efekty, w składzie pianki zawarto substancje stymulujące mikrokrążenie. Biotyna zawarta w piance do włosów bardzo dobrze wzmacnia skórę głowy, chroniąc ją przed promieniowaniem słonecznym oraz czynnikami zewnętrznymi. Biotyna wpływa również na to jak prezentują się włosy. Bardzo popularnym składnikiem wielu odżywek i szamponów regeneracyjnych do włosów jest pszenica z uwagi na swoje odżywcze działanie. W tym przypadku użyto jej do produkcji ReGenesis by Revitalash Fast Absorbing Foam. Dzięki temu włosy są skutecznie chronione przed uszkodzeniami oraz odpowiednio odżywiane. Wypadające włosy nie są atrakcyjne i często przysparzają wielu kompleksów. Ich stan zależy od całej gospodarki hormonalnej w ludzkim organizmie, diety oraz środowiska w jakim się żyje. Często czynniki, które na pozór nie mają wpływu na kondycję włosów najbardziej je osłabiają. Stres, zbyt długie przebywanie w nasłonecznionych miejscach oraz klimatyzowanych pomieszczeniach może przyczynić się do nadmiernego wypadania oraz wysuszania włosów. ReGenesis by Revitalash Fast Absorbing Foam nie tylko je wzmocni i wygładzi, ale również nada waszej fryzurze wymarzony kształt. Stosowanie pianki do włosów jest bardzo proste, wystarczy wycisnąć niewielką ilość produktu na ręce i rozetrzeć, a następnie wmasować we włosy i skórę głowy. Aby uzyskać efekt maksymalnej objętości warto podczas suszenia opuścić głowę na dół. Wówczas po podniesieniu jej do góry zobaczycie znaczną różnicę w gęstości swoich włosów.

ReGenesis by Revitalash Fast Absorbing Foam jest świetną formą stylizacji dla osób mających słabe włosy. Nie tylko świetnie układa się je za jej pomocą, ale również jednocześnie są one wzmacniane przez wiele składników odżywczych. Dwa działania, super efekt i koniec ze zniszczonymi od stylizacji włosami.