Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

Revitalash – Eyelash Advanced Conditioner – Odżywka do rzęs i brwi

Revitalash – Eyelash Advanced Conditioner – Odżywka do rzęs i brwi

Wiele kobiet decyduje się na sztuczne, przyklejone lub przedłużane rzęsy. Z pewnością ich największą zaletą jest natychmiastowy efekt w postaci gęstych i długich włosków. Jednak wiąże się on również z wieloma wadami.

Sztuczne rzęsy – wady

Przede wszystkim należy zauważyć, że zabieg przedłużania rzęs może osłabiać naturalne rzęsy, powodować ich wypadanie, a w efekcie nieestetyczną asymetrię. Aktualnie panuje jednak dobra moda na naturalność. Jest to nie tylko trend modowy, ale również makijażowy. Która z nas nie słyszała o słynnym „make up no make up”? Dlatego zamiast doklejać sztuczne rzęsy, postaw na odżywkę, która podkreśli ich naturalne piękno.

Kosmetyki marki Revitalash do kupienia na: Revitalash

Revitalash Odżywka do rzęs i brwi – korzyści stosowania

Na rynku istnieje mnóstwo kosmetyków tego typu. Jednym z tych, na który warto zwrócić uwagę jest Eyelash Advanced Conditioner. Pod tą nazwą kryje się odżywka do brwi i rzęs od Revitalash. Jej systematyczne i precyzyjne stosowanie sprawia, że słabe i wypadające rzęsy stają się długie, mocne i gęste.

 

Revitalash - Eyelash Advanced Conditioner - Odżywka do rzęs i brwi

 

Formuła produktu opiera się m.in. na ekstrakcie roślinnym z żeń- szenia, pszenicy, nagietka lekarskiego, czy zielonej herbaty. To właśnie przemyślany i starannie dobrany skład zapewnia intensywny wzrost rzęs. Należy również nadmienić, że odżywka nie wywołuje podrażnień i jest bezpieczna w użyciu.

Mimo tego, że nie oferuje natychmiastowych efektów tak jak jest to w przypadku sztucznych rzęs, nadal można stwierdzić, że pojawiają się one bardzo szybko. Aż 97 % badanych zauważyło lepszą kondycję włosków już po 3 tygodniach.

Wystarczy dosłownie chwila, aby nałożyć odżywkę od nasady aż po same końce rzęs! Warto ją poświęcić, aby uzyskać wyrazistą, a zarazem naturalną oprawę oczu!