Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

Sesderma C-Vit – Zestaw Flash

Sesderma C-Vit – Zestaw Flash

Gdy spoglądasz w lustro, zamiast promiennej i rozświetlonej twarzy, widzisz coś zupełnie odmiennego? Po ciężkim dniu Twoja cera wygląda na bardzo zmęczoną? Chciałabyś coś z tym zrobić, ale nie wiesz od czego zacząć? Oczywiście możesz ukrywać niedoskonałości pod grubą warstwą makijażu, jednak, po co tak obciążać swoją cerę? Lepiej jest sięgnąć do źródła problemu.

Co wpływa na kondycję skóry?

Na początku musisz sobie uświadomić, że na wygląd Twojej cery ma wpływ wiele czynników. Bardzo dużo mówi się o zdrowym trybie życia, jednak nie każdy bierze to na poważnie i wierzy, że codzienne nawyki mają wpływ na kondycję skóry. Należy pamiętać, że tak oczywiste rzeczy jak niedobór snu, przewlekły stres, czy też palenie papierosów, niestety odbijają się na jej wyglądzie. Dobre nawyki to jednak nie wszystko. Aby pozbyć się „efektu zmęczenia”, należy postawić na odpowiednie kosmetyki, które pozwolą odzyskać młodzieńczą witalność.

C-Vit Zestaw Flash

Siła serii C-Vit  

Warto przyjrzeć się serii C-Vit od Sesdermy, która może okazać się ratunkiem dla Twojej szarej i zmęczonej skóry. Seria ta została stworzona specjalnie dla cery wymagającej rozświetlenia i odmłodzenia. To, co ją wyróżnia, to przede wszystkim najbardziej stabilna forma witaminy C. Jest ona przeciwutleniaczem, który stymuluje odbudowę kolagenu, nadając skórze jędrność, gładkość i elastyczność. Ponadto, seria C-Vit pełni funkcję ochronną przeciw promieniom UV oraz wolnym rodnikom, które wpływają na powstawanie zmarszczek. Jakby tego było mało, rozjaśnia również przebarwienia i ujednolica koloryt.

C-Vit – Zestaw Flash

Jednym z zestawów, właśnie z tej serii jest komplet Flash, składający się z serum oraz ampułek przeciwstarzeniowych. Serum wygładza i rozjaśnia skórę. Ampułki z kolei, tworzą na niej lekką powłokę, wzmacniając i ujędrniając.

Seria C-Vit to synonim antyoksydacji, redukcji zmarszczek i rozświetlenia. Porzuć na chwilę wir obowiązków i zrób coś dla siebie! Kondycja skóry wpływa na samopoczucie oraz pewność siebie. Warto zatem postawić na wysokiej jakości kosmetyki i poświęcić dosłownie kilka minut na ich aplikację, aby poczuć się pięknie każdego dnia.