Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

SILK OIL OF MOROCCO – brwi w butelce

SILK OIL OF MOROCCO – brwi w butelce

Australijska marka Silk Oil of Morocco jest firmą rodzinną, założoną przez Shirley Piscina. Obecnie znana jest na całym świecie jako firma produkująca wysokiej jakości profesjonalne preparaty kosmetyczne, których formuła opiera się na oleju arganowym, pochodzącym z certyfikowanych upraw. Receptura kosmetyków marki Silk Oil of Morocco skomponowana jest na bazie wyłącznie naturalnych składników, świetnie tolerowanych przez skórę, nie powodujących podrażnień.

Silk Fibre Brow Enhancer to preparat pozwalający cieszyć się spektakularnie pogrubionymi i wymodelowanymi brwiami zaledwie w kilka sekund. Dodatkowym atutem jest zawartość odpowiednio dobranego pigmentu, który w różnym, wybranym stopniu przyciemnia brwi, oraz składniki pielęgnujące: olej arganowy, mika. Te naturalne substytuty idealnie odżywiają, wzmacniają i regenerują zarówno włos na całej jego długości, jak i jego nasadę łącznie ze skórą.

Produkt dostępny jest w czterech odcieniach – latte, coffee,  chocolate oraz espresso.

Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, oraz dla osób o słabych, cienkich, zniszczonych i rzadkich brwiach.

Brwi w butelce należy nanosić za pomocą aplikatora i powtarzać czynność do momentu uzyskania odpowiedniego dla siebie efektu. Preparat usuwa się używając ciepłej wody, w celu jego rozpuszczenia, następnie po odczekaniu kilku sekund, należy przetrzeć brwi wacikiem kosmetycznym.