Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

FEG Eyelash Enhancer + Eyebrow Enhancer – opinia

FEG Eyelash Enhancer + Eyebrow Enhancer – opinia

Piękno jest bardzo uniwersalne. Jednej osobie będzie podobała się smukła blondynka, innej krągła brunetka, ale z pewnością większości podobają się długie rzęsy i naturalnie wyglądające, odpowiednio wydepilowane brwi. Sztuczne rzęsy postarzają, a dorysowane brwi nie wyglądają atrakcyjnie, tak więc co zrobić kiedy nasze rzęsy są krótkie, a brwi brak?

Zestaw idealny czyli rzęsy + brwi

feg eyelash enhancer and brwo enhancer

Jestem prawdziwą fanką zestawów, czy to piętnaście produktów w jednym pudełku, czy dwa, nie ma znaczenia i tak będę się z nich cieszyć. To jedyna taka okazja do przetestowania kilku kosmetyków w niskiej cenie. FEG Eyelash Enhancer + Eyebrow Enhancer to odżywka do rzęs wraz z odżywką do brwi. Jeżeli nie stosowałyście nigdy tego typu kosmetyków, koniecznie je wypróbujcie, bo efekty mogą was naprawdę zadziwić. Stosowanie FEG Eyelash Enhancer + Eyebrow Enhancer pozwala nie tylko na podkręcenie i wydłużenie rzęs, ale także na wyhodowanie własnych, mocnych brwi. Jeżeli naturalnie macie delikatne włoski, które są mało widoczne, na pewno skorzystacie na działaniu odżywek.

Stosowanie odżywek FEG Eyelash Enhancer i Eyebrow Enhancer

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty w terapii odżywkami do rzęs i brwi należy stosować je regularne przynajmniej przez okres dwóch miesięcy. Jeżeli chodzi o odżywkę do rzęs, czyli FEG Eyelash Enhancer to najlepiej stosować ją codziennie wieczorem. Wówczas substancje aktywne wnikną wgłąb włosków i zaczną stymulować ich wzrost. Umyjcie wcześniej dokładnie buzię oraz rzęsy, aby usunąć z nich osad z całego dnia. Aplikator od FEG Eyelash Enhancer jest bardzo wygodny w trzymaniu i pozwala wykonać dokładną aplikację. Aby rzęsy urosły jak najdłuższe i wzmocniły się należy rozprowadzić odżywkę od nasady rzęs, a po końce. Wówczas na całej długości zostaną zagęszczone i odżywione. Stosowanie FEG Eyebrow Enhancer wygląda podobnie. Na dobrze oczyszczoną skórę twarzy należy nałożyć specjalnym aplikatorem odżywkę na brwi. Narysujcie pędzelkiem taki kształt jaki się wam marzy, dokładnie pokrywając te miejsca. FEG Eyebrow Enhancer warto stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Można wtedy liczyć na szybki wzrost brwi. Co ciekawe, odżywka ta również przyciemnia włoski, co z pewnością ucieszy panie o jasnych brwiach, które są ledwo zauważalne.

Zalety stosowania FEG Eyelash Enhancer + Eyebrow Enhancer

feg eyelash enhancer

Odżywki do rzęs i brwi pozwalają w przyszłości zaoszczędzić ogromną ilość czasu. Na długie i podkręcone rzęsy łatwo aplikuje się maskarę. Wówczas nie trzeba nakładać jej w nadmiernych ilościach, ponieważ włoski same w sobie są ciemne i podkręcone. Rzęsy sprawiają, że oczy prezentują się pięknie, a twarz wygląda atrakcyjnie. FEG Eyelash Enhancer idealnie je odżywia i stymuluje do wzrostu. Po dwóch miesiącach kuracji można zauważyć efekty. FEG Eyebrow Enhancer to idealna odżywka do brwi. Nie podrażnia, jest wydajna oraz przede wszystkim działa. Dzięki niej można uzyskać wymarzony kształt brwi oraz przyciemnić je do perfekcyjnego stopnia.