Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

Jane Iredale Bitty Brow Kit Blonde – Zestaw do makijażu brwi dla blondynek

Jane Iredale Bitty Brow Kit Blonde – Zestaw do makijażu brwi dla blondynek

Brwi są podstawą idealnie wykończonego makijażu. Ich kształt w jednej chwili potrafi zmienić cały wyraz twarzy. Większość Pań o blond włosach narzeka na zbyt jasny kolor ich brwi. Z pomocą wychodzi marka Jane Iredale, która zaprojektowała zestaw do makijażu brwi dla blondynek – Bitty Brow Kit Blonde.

Jane Iredale Bitty Brow Kit Blonde to zestaw w eleganckim i praktycznym pudełku z magnetycznym zamknięciem, przeznaczony do makijażu brwi dla Pań o jaśniejszej karnacji. W skład zestawu wchodzą: trzy wygodne pędzelki, transparentny wosk oraz pigment w kolorze brązowym. W formule cieni znajdują się: witamina E o właściwościach przeciwrodnikowych, mika zapewniająca idealny poślizg cieni oraz działający przeciwzapalnie wyciąg z kory sosny.

Stosowanie Bitty Brow Kit Blonde sprawi, że nasz makijaż nabierze wyrazistości, a to wszystko dzięki idealnemu kształtowi i kolorowi naszych brwi. Aplikację produktu należy rozpocząć od nałożenia wosku za pomocą pędzelka dołączonego do zestawu od zewnętrznej części brwi do wewnętrznej. Następnie nałożyć brązowy pigment w ten sam sposób oraz wyszczotkować brwi dołączoną do zestawu szczoteczką.

 

Zestaw kupisz na sklepestetyka.pl.