Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

Lashem opinia

Lashem opinia

Odpowiednio wypielęgnowana cera przykuwa uwagę i wzbudza zazdrość wielu koleżanek. Nieważne czy korzystasz z usług kosmetyczki, czy dużo radości sprawia Ci dbanie o własne ciało na pewno dajesz z siebie wszystko żeby wyglądać pięknie. My kobiety znamy miliony trików, które pomagają nam zachować młodość i piękno na długi czas. Co sezon zasypywane jesteśmy propozycjami co raz to nowych rozwiązań kosmetologicznych. Niedawno bardzo popularne stały się sztuczne rzęsy, które choć zdecydowanie przykuwają uwagę nie są zdrowe dla oczu. Co więc zrobić żeby cieszyć się zalotnym spojrzeniem długich rzęs, bez konieczności aplikacji tych sztucznych?

Tutaj znajdziesz inne odżywki do rzęs: www.dobrwi.eu/tag/odzywka-do-rzes

Warto zainteresować się tematem odżywek do rzęs. Wiadomo, na rynku jest wiele tanich produktów, które kompletnie nie wpływają na długość czy gęstość rzęs, ale pośród preparatów można znaleźć kilka perełek. Marka Lashem powstała w Ameryce i to właśnie tam na początku kobiety mogły cieszyć się pięknymi i podkręconymi rzęsami. Na szczęście już dzisiaj produkty tej marki dostępne są w Polsce. Czemu ta firma zawdzięcza taki sukces? W składzie odżywki do rzęs Lashem można znaleźć mikronośniki QuSome, które dzięki swojemu działania pozwalają wnikać serum do głębszych warstw rzęs. Dzięki temu pierwsze efekty można zauważyć już po dwóch tygodniach. Jest to bardzo krótki czas, a rezultaty jakie można osiągnąć są niesamowite. Rzęsy stają się dłuższe i grubsze, a w dodatku mniej wypadają, bo są cudownie odżywione. Nowoczesne laboratoria kosmetologiczne ciężko pracują żeby sprostać wymaganiom kobiet na całym świecie. Wraz z rozwojem różnych form pielęgnacji poziom oczekiwań zdecydowanie wzrasta. Według mnie marka Lashem jest świetnie dostosowana do potrzeb kobiet w naszych czasach. Jej odżywka do rzęs skutecznie działa, a dodatkowo nie kosztuje dużo. Plusem jest również to, że jedna buteleczka starcza aż na sześć miesięcy kuracji. Jest to czas wystarczający żeby wyhodować długie i mocne rzęsy. Firma w swojej ofercie posiada również tusze do rzęs, które zawierają w sobie witaminę E, ekstrakty z awokado oraz nasion winogron. Stosowanie dwóch produktów jednocześnie potęguje działanie kuracji.

 

Lashem to profesjonalna i szanowana marka. Dzięki wielu zadowolonym klientkom jej produkty są chętnie kupowane. Według mnie rzęsy pięknie dopełniają wizerunku i zalotnie kuszą. Jeszcze kilka lat temu jedyną alternatywą dla posiadaczek krótkich i łamliwych rzęs były sztuczne doczepiane rzęsy na klej. Aby wykonać taki zabieg trzeba było wstawać wcześniej i dodatkowo niszczyć swoje naturalne rzęsy. Dzisiaj nie trzeba już wybierać między pięknem, a zdrowiem. Lashem traktuje temat poważnie, dlatego stworzyło produkty, które są bezpieczne dla oczu oraz nie testowane na zwierzętach.