Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

Manicure – na jaki się zdecydować?

Manicure – na jaki się zdecydować?

Manicure jest w ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Kobiety pragną mieć estetycznie wyglądające paznokcie, które dodają jednocześnie większej pewności siebie. Na wstępie należy zaznaczyć, że zabieg ten nie polega wyłącznie na wyborze pięknego koloru, zdobień i pomalowaniu paznokci.

Pod nazwą manicure kryje się również wyrównanie skórek i pielęgnacja płytki paznokci. Istnieje wiele rodzajów tego zabiegu, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Manicure brazylijski

Jako pierwszy pod lupą znajdzie się manicure brazylijski. Jego zadaniem jest zarówno pielęgnacja paznokci, jak i dłoni. Piękne paznokcie nie pomogą, jeżeli będziesz zmagać się z podrażnioną i suchą skórą. Dlaczego warto się na niego zdecydować? Poprawi on krążenie w Twoich dłoniach i intensywnie je odżywi. Dodatkowym atutem jest fakt, że manicure brazylijski posiada także właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze oraz kojące.

O pielęgnacji dłoni i paznokci również na: www.sklepestetyka.pl/Manicure_niejedno_ma_imie…-manicure_brazylijski,_japonski,_tytanowy.html

Manicure japoński

Kolejny zabieg, na którym warto zawiesić oko to manicure japoński. Polega on przede wszystkim na wmasowywaniu specjalnej pasty w płytkę paznokcia. Dlatego też jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, które mają słabe, cienkie i łamliwe paznokcie. Zabieg sprawi, że staną się one odżywione, wzmocnione, lśniące i zdrowe.

Manicure tytanowy

Na koniec kilka słów o manicure tytanowym, czyli zanurzaniu paznokci w specjalnym kolorowym pudrze. Jest to metoda malowania, która zapewni Ci długotrwały efekt nawet do 4 tygodni. Dzięki niej zapomnisz również o nieestetycznych odpryskach.

Aby dłonie i paznokcie były w jak najlepszej kondycji, należy regularnie pielęgnować je także w domowych warunkach. Zadbaj nie tylko o zdrową płytkę i trwały, piękny kolor, ale również o skórę swoich dłoni. Zatroszcz się o to, aby była miękka, odżywiona i przyjemna w dotyku.