Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

Naturaluxe MD – Odżywka do rzęs i brwi

Naturaluxe MD – Odżywka do rzęs i brwi

Niejedna z nas marzy o wyjątkowych, długich, maksymalnie wyrazistych i gęstych rzęsach, czy brwiach. Aby osiągnąć powyższy cel nie wystarczy zastosować maskarę czy pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z różnorodnymi , dodatkowymi efektami mającymi za zadanie podkreślić nasze spojrzenie. Należy przede wszystkim zacząć od podstaw- czyli wzmocnić cebulki włosków.

Marka Naturaluxe MD proponuje nam kosmetyk, który wzmocni brwi i rzęsy, podkreśli ich kolor, a przede wszystkim odżywi i uzdrowi osłabione cebulki włosków.
Zasada działania preparatu polega na pobudzeniu mikrokrążenia w skórze, a tym samym dostarczeniu cebulkom odpowiedniej dawki witamin, minerałów i substancji aktywnych, które wzmocnią włoski, zmniejszą ich wypadanie i pobudzą do wzrostu nowych, zdrowych brwi i rzęs.

Odżywka Naturaluxe MD zawiera kompozycję naturalnych przeciwutleniaczy, które zapobiegają starzeniu się komórek i chronią przed ich degradacją.  Pozostałe składniki aktywne biologicznie intensywnie nawilżają włoski, nabłyszczają i sprawiają, że stają się one bardziej elastyczne i odporne na kruszenie, rozdwajanie się czy łamanie.

Preparat idealnie nadaje się dla osób o wrażliwej skórze i oczach, ponieważ nie zawiera parabenów, alkoholu, sztucznych barwników, konserwantów, czy substancji zapachowych.

Odżywkę należy aplikować raz dziennie na powiekę, tuż u nasady wyłącznie górnych rzęs.