Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

Preparaty na porost włosów – zapomnij o przeszczepie!

Preparaty na porost włosów – zapomnij o przeszczepie!

Wiele osób borykających się z problemem łysienia ogarnia frustracja. Obserwując pogarszającą się kondycję ich włosów, tracą nadzieję, że jakikolwiek preparat może im pomóc. Chcieliby, aby ich problem zniknął jak najszybciej, przez co przychodzi im do głowy myśl o przeszczepie. Czy aby na pewno zabieg ten jest słusznym rozwiązaniem?
Szukając ostatniej deski ratunku, wiele osób zapomina o możliwych, negatywnych konsekwencjach przeszczepu. Na początku warto zauważyć, że zabieg ten nie polega na zwiększeniu ilości włosów, lecz na przeszczepie ich z innych miejsc. Poza tym, warto mieć na uwadze ryzyko, że przeszczep może się po prostu nie przyjąć. Ponadto po zabiegu, mogą występować bóle głowy, obrzęki czy też infekcje. Przeszczep włosów nie jest formą leczenia. On jedynie usuwa widoczne skutki problemu. Warto również podkreślić, że nie jest on przeznaczony dla wszystkich. Przeciwwskazaniami są m.in cukrzyca, nadciśnienie, choroby tarczycy, ale również bardzo często budżet, ponieważ taka forma radzenia sobie z problemem wypadających włosów jest bardzo kosztowna.

 FEG YUDA Hair Growth Spray - odżywka wzmacniająca do włosów

Więcej produktów FEG YUDA znaleźć można na: www.yudahair.pl

Utrata włosów jest krępująca i irytująca. Warto jednak zawalczyć o gęstą czuprynę w łatwiejszy sposób. W zasięgu ręki jest rozwiązanie tanie, bezbolesne i trwałe. Dlaczego więc z niego nie skorzystać? FEG YUDA Hair Growth Spray może pomóc pozbyć się problemu łysienia. Idealnie dobrane składniki tego kosmetyku sprawiają, że efekty stosowania preparatu są fenomenalne. Każdy z komponentów ma inną funkcję. Minoksydyl wpływa na wzmacnianie mieszka włosowego oraz stymulację przepływu krwi. Poza nim, w składzie tej wzmacniającej odżywki do włosów znajdują się trzy ekstrakty: z korzenia angeliki, żeń – szenia oraz rdestu wielokwiatowego. Dzięki nim, cebulki włosów są wzmocnione i odżywione. Składniki te regulują także wydzielanie sebum oraz zmniejszają łupież. Należy dodać, że preparat nie tylko zapobiega łysieniu, ale również stymuluje porost nowych, mocnych włosów.
Dlatego też warto wypróbować sposób mało inwazyjny, który nie nadszarpnie naszego budżetu. Warto pamiętać, że w momencie, gdy pojawia się problem, należy z nim walczyć, a nie mówiąc kolokwialnie, zamieść go pod dywan.