Z nami wybierzesz najlepszą odżywkę

ReGenesis by Revitalash Detox Hair & Scalp – recenzja

ReGenesis by Revitalash Detox Hair & Scalp – recenzja

Powodów dlaczego wasze włosy nie rosną może być wiele. Zła dieta, czynniki genetyczne, problemy hormonalne lub zła pielęgnacja. Jeżeli jednak zmieniliście sposób odżywiania i kosmetyki do włosów, a nie widzicie różnicy, warto by zainteresować się skórą głowy, bowiem to w niej czasami tkwi problem. Peelingi do ciała obecnie stosowane są przez większość osób. Aby skóra oddychała i wyglądała pięknie, należy ścierać obumarły naskórek. Tak samo wygląda sprawa ze skórą głowy. Na niej również występują martwe komórki, które wraz z zanieczyszczeniami ze środowiska tworzą warstwę, przez którą do cebulek włosów nie przedostaje się odpowiednia ilość tlenu. W takiej sytuacji warto wykonać masaż, zastosować peeling, lub maskę na skórę głowy.

Pielęgnacja skóry głowy

ReGenesis by Revitalash Detox Hair & Scalp Masque to produkt stworzony na ten konkretny problem. Maska do włosów wykazuje silne działanie detoksykujące. Bioflawonoidy cytrusowe zawarte w składzie produktu wyciągają toksyny ze skóry głowy oraz włosów. Takie działanie docenią z pewnością osoby nałogowo palące papierosy. Poziom toksyn w ich organizmie wpływa bowiem na kondycję włosów oraz skóry. Glinka białoruska wykorzystana do stworzenia ReGenesis by Revitalash Detox Hair & Scalp Masque bardzo dobrze tonizuje skórę głowy. Jednocześnie dba o to, aby włosy nadmiernie się nie przetłuszczały i pochłania duże ilości sebum.

regenesis by revitalash maska do włosów

 

Stosowanie  ReGenesis by Revitalash Detox Hair & Scalp

Aby maska do włosów przyniosła satysfakcjonujące efekty należy stosować ją przynajmniej dwa razy w tygodniu. Warto zaaplikować ją na głowę w przypadku kiedy nakładałyście na włosy duże ilości pianek, lakierów i suchego szamponu. Na pewno odczujecie różnicę po zastosowaniu ReGenesis by Revitalash Detox Hair & Scalp. Maskę do włosów należy nałożyć na skórę głowy i masując, zaaplikować ją na całą długość włosów. Następnie należy pozostawić maskę na około 4 minuty i dokładnie ją spłukać. Nie ma konieczności stosowania dodatkowej odżywki wzmacniającej, czy pielęgnującej, ponieważ ReGenesis by Revitalash Detox Hair & Scalp posiada w składzie ekstrakt z liścia nieśplika japońskiego. W dodatku ekstrakt z żeń-szenia bardzo dobrze wpływa na kondycję włosów. W szybkim czasie bardzo dobrze wzmacnia włosy. Po kilku zabiegach maską ReGenesis by Revitalash Detox Hair & Scalp skóra głowy oczyszcza się, a włosy stają się miękkie. Jeżeli macie problem z przetłuszczającymi się włosami, na pewno docenicie działanie maski. Ze względu na to, że aplikuje się nią na skórę głowy, szybko można spodziewać się efektów. Substancje aktywne zawarte w składzie ReGenesis by Revitalash Detox Hair & Scalp absorbują nadmiar sebum więc włosy odzyskują objętość i wyglądają na pięknie zadbane.

regenesis by revitalash hair mask

Skóra głowa zanieczyszczana jest przez wiele czynników. Warto zadbać o to aby dobrze ją oczyszczać. Dobranie odpowiedniego szamponu oraz odżywki do włosów jest istotnym elementem. Maska do włosów również powinna znaleźć się na liście podstawowych produktów do pielęgnacji włosów.